Калібрування та профілювання моніторів, ноутбуків, принтерів з виїздом фахівця по Києву та області

Телефонуйте, ми працюємо!

+38 (067) 895 45 43

Як налаштувати баланс білого при калібруванні ноутбука?

На сьогоднішній день калібрування ноутбуків є одним з найважливіших етапів налаштування пристроїв. Баланс білого – це один з параметрів, які можуть бути налаштовані для досягнення найкращої якості відтворення кольорів.

Що таке баланс білого? Це параметр, який визначає, які кольори відображаються на екрані вашого ноутбука. Якщо баланс білого налаштований неправильно, то кольори можуть виглядати надто холодними або теплими. Зазвичай, баланс білого налаштовується таким чином, щоб білі об’єкти виглядали чистими і без додаткових кольорових відтінків.

Тепер перейдемо до налаштування балансу білого на вашому ноутбуці. По-перше, відкрийте налаштування екрана. Зазвичай, ви можете знайти його в меню “Параметри”. Далі, знайдіть опцію “Кольори” або “Калібрування кольорів”. Зазвичай, вона знаходиться у розділі “Відео”.

Після цього, ви можете налаштувати баланс білого вручну або автоматично. Якщо ви хочете налаштувати його вручну, то потрібно знайти опцію “Тон”. Тут ви зможете змінити кольорову температуру на екрані вашого ноутбука.

Якщо ви хочете налаштувати баланс білого автоматично, то знайдіть опцію “Автоматична настройка кольорів”. Зазвичай, вона знаходиться в тому ж розділі “Кольори”. При використанні цієї опції, ваш ноутбук автоматично налаштує баланс білого відповідно до освітлення в приміщенні.

У цілому, налаштування балансу білого може бути трохи складним завданням, але воно допоможе вам отримати найкращу якість відтворення кольорів на вашому ноутбуці. Не забудьте перевірити налаштування балансу білого після налаштування, щоб переконатися, що кольори відображаються на екрані правильно.