Калібрування та профілювання моніторів, ноутбуків, принтерів з виїздом фахівця по Києву та області

Телефонуйте, ми працюємо!

+38 (067) 895 45 43

Як налаштувати колорову температуру монітора при калібруванні

Колірна температура монітора важлива для точного відображення кольорів на екрані. Неправильне налаштування може призвести до того, що колір зображення буде відрізнятися від реального кольору.

Перш за все, вам потрібно знати, яка колірна температура підходить для вашого монітора. Так, якщо ви працюєте з графікою або фотографією, то рекомендується встановити температуру 6500K (D65), яка відповідає сонячному світлу. Якщо ж ви працюєте з відео, то рекомендується встановити 5500K (D55), яка відповідає світлу під час зйомки в приміщенні.

Для налаштування колірної температури монітора потрібно відкрити налаштування екрану. У Windows це можна зробити через “Пуск” та “Налаштування”, у MacOS – через “System Preferences”. Далі потрібно знайти відповідний параметр налаштувань колірної температури та встановити потрібне значення.

Також можна скористатися кольоровим калібруванням. Для цього можна використати спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе налаштувати колірну температуру монітора для точного відображення кольорів.

Не забувайте, що правильна колірна температура монітора є важливою не тільки для професійної роботи з графікою та фото, а й для комфортного користування комп’ютером взагалі.